Кошик
21 відгук
РОЗПРОДАЖ СКЛАДСЬКИХ ЗАЛИШКІВВИГІДНА ЦІНА
Оптовий центр ефективного будівництва
+380 (43) 257-64-28
+380 (50) 209-73-91

Керамічні блоки Porotherm

Під торговою маркою Porotherm (Поротерм) компанія Wienerberger пропонує порожнисті керамічні блоки для стін та перекриттів.

Компанія Wienerberger пропонує якісно нову систему для стін і перекриттів. Адже, цегла - це саме той будівельний матеріал, який здатний пристосовуватися до потреб людини.

Пустотілі керамічні блоки Porotherm виготовляють з глини високої якості. Їх форма та розташування порожнин спроектовані таким чином, щоб з них можна було швидко зводити стіни з найкращими теплоізоляційними показниками. Це підтверджують результати досліджень, які проводилися протягом багатьох років у різних лабораторіях. Найбільш сучасні технологічні рішення та виробниче обладнання, а також суворі критерії контролю гарантують високу і стабільну якість виробів. Блоки товщиною 50 см, 44 см і 38 см використовують для зведення зовнішніх стін, які не потребують додаткового утеплення; а блоки товщиною 30 см, 25 см і 18,8 см - для будівництва внутрішніх або зовнішніх стін, які потребують додаткового утеплення.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner