Кошик
21 відгук
РОЗПРОДАЖ СКЛАДСЬКИХ ЗАЛИШКІВВИГІДНА ЦІНА
Оптовий центр ефективного будівництва
+380 (43) 257-64-28
+380 (50) 209-73-91

Покрівельні плівки, мембрани Dörken DELTA

ІЗОЛЯЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ DÖRKEN DELTA

Жодне будівництво неможливо уявити без надійної і практичної системи гідро- і пароізоляції. Продукція німецької компанії Dörken користується заслуженою популярністю на ринку покрівельних плівок. Більше сорока років вітрозахисні, гідро- і пароізоляційні мембрани, клеї та з'єднувальні стрічки Dörken забезпечують найвищу ступінь безпеки житла і економію енергії.

Кожна торгова позиція, представлена в каталозі, проходить жорсткий контроль якості. Не менш відповідально компанія-виробник ставиться і до використовуваній сировині. Завдяки цьому кожна партія мембран і покрівельних плівок відрізняється міцністю, стійкістю до ультрафіолетового опромінення, вологонепроникністю та іншими необхідними властивостями.

Якісні покрівельні плівки і мембрани допоможуть вам знизити витрати на опалення приміщень взимку та охолодження в літній період, захистити будинок від зайвої вологості і підвищити ефективність покрівельної системи. Використовуючи плівки чи мембрани Dörken, ви зможете захистити покрівлю від попадання і накопичення рідини, не допустити деформації покрівельної конструкції і уникнути появи вогкості.

Покрівельні ізоляційні матеріали Dörken – це:

• практичність і довговічність;

• зручність під час монтажних робіт;

• висока якість матеріалів за доступною ціною;

• великий вибір типорозмірів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner