Гідроізоляція бітумна еластична Isodämm 2K

- В наявності
- Оптом і в роздріб
8 568 ₴
Показати оптові ціни+380 (43) 257-64-28
- +380 (50) 209-73-91
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Isodämm 2K - бітумна 2-компонентна товстошарова еластична гідроізоляція без розчинників, армована волокнами, для використання на вертикальних та горизонтальних поверхнях.
Призначена для гідроізоляції будівель та конструкцій, що контактують з ґрунтом, від ґрунтової вологи, води без тиску та з тиском (стоячі ґрунтові води), а також ремонту вже існуючої бітумної гідроізоляції.
Основні властивості та переваги:
- швидко досягає стійкості до атмосферних опадів;
- може наноситися на вологі основи, схоплюється при низьких температурах і високій вологості;
- не містить органічних розчинників та не має неприємних запахів - тому може застосовуватись як всередині, так і зовні приміщень;
- гідроізоляція працює тільки на позитивний тиск води;
- для гідроізоляції фундаментів та інших підземних конструкцій; можна використовувати як гідроізоляцію під стяжки в підвалах, на балконах та терасах, а також для приклеювання теплоізоляційних та дренажних плит;
- еластична, перекриває тріщини, швидко висихає;
- може наноситися щіткою, шпателем або методом набризгу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | MC-Bauchemie |
| Тип використання | Універсальний |
| Призначення матеріалу | Для підлог, Для підвалів, Для цоколів, Для басейнів, Для резервуарів, Для стін |
| Тип поверхні | Бетон |
| Спосіб нанесення | Механізований, Ручний |
| Кількість компонентів | Двокомпонентна |
| Витрата матеріалу | 5.2 кг/м2 |
| Упаковка | Відро |
| Фасовка матеріалу (кг) | 28 |
| Колір | Чорний |
| Склад матеріалу | цемент з наповнювачами та спеціальними добавками, бітумно-полімерна емульсія |
| Густина | ~ 1,15 кг/л |
| Температуростійкість | від - 30 °С до + 80 °С |
| Перекриття тріщин | ≤ 2 мм |
- Ціна: 8 568 ₴

