Керамічна черепиця TONDACH Танго+ мідно-коричнева ангоба

АКЦІЯ
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
Відправка з 25 квітня 20261 222,90 ₴/кв.м
Показати оптові ціни+380 (43) 257-64-28
- +380 (50) 209-73-91
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Керамічна черепиця Танго+ - одна з класичних форм черепиці в асортименті австрійського концерну TONDACH, яка дає змогу реалізувати різні форми покрівлі. Елегантний профіль цієї черепиці додасть дому неповторного середземноморського стилю, а висока якість черепиці дасть змогу зберегти привабливий зовнішній вигляд покрівлі на багато століть.
Глибокі водовідвідні жолоби дають можливість використовувати цю модель черепиці на покрівлях із мінімальним кутом нахилу скату від 17º. Модель Танго+ має невелику вагу 1 м2 черепиці (32,91 кг), що робить цю черепицю незамінною у випадках полегшених конструкцій покрівлі.
Технічні характеристики:
| Повна довжина | 50,0 см |
| Повна ширина | 30,0 см |
| Довжина покриття | 42,5 см |
| Ширина покриття | 25,5 см |
| Вага 1 шт. | 3,74 кг |
| Расход на 1 м² | 8,8 шт. |
| Крок решітки | 37,0 - 42,5 см |
Мінімальний кут покрівлі 25º (17º - з водонепроникною гідроізоляцією).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tondach |
| Країна виробник | Угорщина |
| Вид черепиці | Керамічна |
| Форма встановлення черепиці | Пазова |
| Покриття | Ангобірованне |
| Спосіб виробництва | Штампована |
| Призначення черепиці | Пересічна |
| Витрата | 8.8 шт./м² |
| Гарантійний термін | 33 років |
| Колір | мідно-коричневий |
- Ціна: 1 222,90 ₴/кв.м





