Кошик
21 відгук
РОЗПРОДАЖ СКЛАДСЬКИХ ЗАЛИШКІВВИГІДНА ЦІНА

Оптовий центр ефективного будівництва

+380 (43) 257-64-28
+380 (50) 209-73-91

13 питань про керамічні блоки POROTHERM

13 питань про керамічні блоки POROTHERM

1. На скільки дорожче будувати стіни з блоків POROTHERM в порівнянні з цеглою?
Стіни з блоків POROTHERM не дорожче ніж цегляні, а навіть дешевше. Оскільки стіни з POROTHERM утеплення не вимагають, а стіни з цегли обов'язково утеплюють, то економія досягається на:
- матеріали для утеплення;
- роботи по утепленню.
Крім того, заощадити можна також на пристрої фундаментів, так як вага стін з POROTHERM більш ніж в 2 рази менше цегляних. Також слід враховувати, що терміни зведення стін з POROTHERM в 5 разів менше, ніж цегляних з утепленням.

2. Керамічні блоки POROTHERM - новий матеріал. Будуть вони довговічні так само як, наприклад, цегла?
Керамічні блоки POROTHERM є відносно новими будівельними виробами, але матеріал, з якого вони виготовляються традиційний.

3. Керамічні блоки POROTHERM мають багато порожнеч і на вигляд дуже крихкі. Чи можна з них зводити несучі стіни будинку?
Велика кількість порожнин передбачено для значного збільшення теплоізолюючих властивостей блоку POROTHERM. Пустотність виробів 50% і більше. При цьому блоки мають міцність на стиск: 10 МПа. Це відповідає марці міцності М100. Що дозволяє зводити несучі стіни з блоків POROTHERM висотою в кілька поверхів (до 5-7 пов.).

4. Можна спирати плити перекриття на стіну з блоків POROTHERM?
Плити перекриттів спирати на стіни з блоків POROTHERM можна. При цьому передачу навантаження від плит перекриттів на стіни здійснюють через монолітний залізо-бетонний пояс ширина якого повинна бути не менше 200 мм

5. Як закріпити на стіні з блоків POROTHERM картину, дзеркало, навісну меблі або консоль для телевізора?
Для того щоб закріпити на стіні з блоків POROTHERM що-небудь використовують різноманітну кріпильну техніку. У просвердлений ненаголошеним способом отвір встановлюють дюбель і загвинчують гвинт. В залежності від навантаження застосовують різної довжини дюбелі і для дуже великих навантажень – хімічні анкери.

6. Можна використовувати збірні з/б перемички при будівництві стін з керамічних блоків POROTHERM?
Так, можна. Перемички можуть бути як збірні, так і монолітної конструкції. В обох варіантах важливим є питання утеплення перемичок у зовнішніх стінах. Утеплення перемичок слід передбачати в площині встановлення віконних і дверних блоків.

7. Чи потрібно утеплювати блоки POROTHERM? Яку товщину повинен мати утеплювач?
Керамічні блоки POROTHERM 38 P+W POROTHERM 44 P+W POROTHERM 50 P+W утеплювати не потрібно. Утеплення підлягають блоки POROTHERM 25 P+W і POROTHERM 30 P+W якщо вони використовуються в зовнішніх стінах. Товщину утеплювача не складно визначити розрахунком в залежності від вимог для конкретної температурної зони України.

8. Де в стіні з блоків POROTHERM буде точка роси?
Точка роси-це температура при даній вологості і атмосферному тиску, при якій повітря досягає повного насичення водяною парою і подальше зниження температури призводить до конденсації вологи. В одношарових стінах з блоків POROTHERM такі умови (поєднання тиску, вологості і температури) не досягаються в тому числі і внаслідок його паропроникності.

9. Яка морозостійкість у блоків POROTHERM і скільки років прослужать блоки в кліматичних умовах України?
Блоки POROTHERM випробувані на 25 циклів об'ємного заморожування і відтавання, тобто мають марку за морозостійкістю F25. Граничне значення морозостійкості блоків не визначалося і воно більше ніж 25.
Згідно Сніп II-22-81 "Кам'яні та армокам'яні конструкції" для будівель з передбачуваним терміном служби 100 років приймається марка по морозостійкості для кладочних матеріалів зовнішніх стін не нижче F25.

10. Где найти специалистов по кладке стен из блоков POROTHERM?
Специалисты по кладке блоков POROTHERM это квалифицированные каменщики. В качестве инструктажа каменщику достаточно будет ознакомиться с особенностями кладки, которые изложены в инструкции. При покупке блоков инструкция прилагается.

11. Как, в случае необходимости, резать блоки POROTHERM на строительной площадке?
При строительстве дома небольшой процент блоков подлежит резке. Резку выполняют либо, применяя ручную электромеханическую пилу "Аллигатор", либо дисковую станковую пилу с диском большого диаметра.

12. Какие строительные растворы можно использовать для кладки стен из блоков POROTHERM?
Для кладки стен из блоков POROTHERM применяют как специальные т.н. "теплые" растворы, которые продаются в виде готовых сухих смесей, так и обычные кладочные растворы (цементные, цементно-известковые), которые приготавливают на строительной площадке. Подвижность кладочного раствора должна быть 7-8 см. Крупность заполнителя (песок, гранотсев) до 3 мм.

13. Які штукатурки підходять для стін з блоків POROTHERM?
Стіни з блоків POROTHERM потрібно оштукатурювати зовні і всередині. Для штукатурних розчинів можна використовувати: цементно-вапняні, вапняні, а також спеціальні легкі на основі перліту. Для внутрішніх поверхонь можна застосовувати гіпсові і вапняно-гіпсові штукатурні розчини.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner