Sika Boom®-121 Insulation напыляемая теплоизоляция

Топ
- В наличии
- Оптом и в розницу
433,20 ₴
Показать оптовые цены+380 (43) 257-64-28
- +380 (50) 209-73-91
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Sika Boom®-121 Insulation - однокомпонентная полиуретановая напыляемая пена ручного нанесения для обеспечения тепло- и звукоизоляции. Применяется для утепления кровель, чердаков, подвалов, внутренних стен, межэтажных перекрытий; уплотнения швов, устранения мостиков холода, герметизации и изоляции пустот.
Основные преимущества:
- значение R 5,66 (на дюйм);
- отличная теплоизоляционная способность (0,025 Вт/(м*K);
- отличная адгезия к большинству строительных материалов;
- может применяться при температуре от +5 °C до 30 °C;
- виход до 3 м² при товщине 1,5 см для одного слоя, если наносить с расстояния ~40 см с нормальной скоростью нанесения;
- может быть окрашена;
- не содержит топливных газов.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sika |
| Страна производитель | Швейцария |
| Способ выпуска из баллона | Трубка-адаптер |
| Объем | 850 мл |
| Тип использования | Универсальный |
| Матеріал | Поліуретан |
| Количество компонентов | Однокомпонентный |
| Колір | світло-жовтий |
| Мінімальна температура експлуатації | -40 °C |
| Максимальна температура експлуатації | 80 °C |
| Густина | 15±1 кг/м3 |
| Міцність на стиск | 0.03 МПа |
| Теплопровідність | 0.025 Вт/м.K (при 20°C) |
| Опір до УФ впливу | Затверділа піна знебарвлюється і руйнується під впливом ультрафіолету. Пофарбуйте або накрийте затверділу піну для досягнення найкращих результатів на відкритому повітрі. |
| Вогнестійкість | B3 клас для затверділої піни |
| Вихід | 3 м² для 1,5 см шару |
| Товщина шару | Можна наносити будь-якої бажаної товщини, якщо вона наноситься шар за шаром. Чим товще, тим вище теплоізоляційне значення. Для ефективного значення ізоляції рекомендована товщина нанесення становить 5 см (R 5,66) і повинна бути досягнута 3 шарами. |
| Час затвердіння | Повне затвердіння: 24 години / Час липкості: 4 хвилини |
| Пакування | 12 балонів у коробці |
| Термін придатності | 18 місяців з дати виробництва, якщо вона належним чином зберігається в непошкодженій, оригінальній, герметичній упаковці та при дотриманні умов зберігання. |
| Умови зберігання | Матеріал слід зберігати у вертикальному положенні, в сухих умовах, захищеному від прямих сонячних променів і при температурі від 5 °C до 25 °C. |
- Цена: 433,20 ₴



