Декоративна штукатурка SikaWall-6500 Acrylic-Silicone

- В наличии
- Оптом и в розницу
2 940 ₴
Показать оптовые цены- +380 (50) 209-73-91
SikaWall-6500 Acrylic-Silicone - преміальна фасадна тонкошарова декоративна штукатурка, що містить акрилові смоли, силіконові добавки та натуральні наповнювачі з мармуру контрольованої чистоти та однорідності.
Застосування:
- оздоблення зовнішніх стін;
- фінішний шар систем теплоізоляції.
Основні переваги:
- преміальне оздоблювальне рішення з усіма технічними характеристиками на високому рівні;
- чудова еластичність;
- дуже низьке водопоглинання;
- висока паропроникність;
- стійкість до погодних умов.
Доступні естетичні покриття:
- Рівномірне покриття: позитивна структура, макс. гранули 1,5 мм.
- Покриття подряпинами: негативна структура, макс. гранули 2 мм.
Матеріал постачається як основа для фарбування (біла та прозора) або в широкому асортименті кольорів відповідно до доступної версії Sika Color 1.0.
Декоративна штукатурка є важливим компонентом в системі утеплення фасаду SikaTherm, в якій пропонуються матеріали преміальної якості від одного виробника Sika, що гарантує ретельний підбір матеріалів для повної сумісності. Система SikaTherm - універсальне та ефективне рішення, яке підійде як для бюджетних фасадів на основі пінопласту, так і для фасадів на основі мінеральної вати.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sika |
| Страна производитель | Швейцария |
| Вид декоративной штукатурки | Структурная |
| Фактура | Барашек |
| Тип использования | Для наружных работ |
| Пакування | пластикове відро 25 кг |
| Колір | біла основа, прозора основа та кольори на зразках Sika Color 1.0 |
| Технические характеристики | |
| Расход материала | 2.5 кг/м2 |
| Минимальная температура выполнения работ | 5 град. |
| Максимальная температура выполнения работ | 30 град. |
| Густина | 1832 кг/м3 |
| Міцність адгезії при розтягу | 1,72 Н/мм2 |
| Теплопровідність | 0,81 Вт/м*К |
| Абсорбція води | 0,095 кг/м2 год0,5, клас W3 |
| Проникність для водяних парів | 154,21 г/м2 24 год, клас V1 |
| Вогнестійкість | B s1 d0 |
- Цена: 2 940 ₴


