Суміш клейова та армувальна для утеплювачів Sika ThermoCoat-130

- В наличии
- Оптом и в розницу
465,30 ₴
Показать оптовые цены- +380 (50) 209-73-91
Sika ThermoCoat-130 - армована мікроволокном суміш для приклеювання та гідрозахисту утеплювачів. Клейова та армувальна суміш Sika ThermoCoat-130 є універсальною та призначена як для улаштування гідрозахисного шару, так і для приклеювання пінополістиролу та жорстких мінераловатних плит на бетон, цеглу, пінобетон, цементно-піщану, цементно-вапняну, гіпсову штукатурку та інші мінеральні основи.
Суміш є важливим компонентом в системі утеплення фасаду SikaTherm, в якій пропонуються матеріали преміальної якості від одного виробника Sika, що гарантує ретельний підбір матеріалів для повної сумісності. Система SikaTherm - універсальне та ефективне рішення, яке підійде як для бюджетних фасадів на основі пінопласту, так і для фасадів на основі мінеральної вати.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sika |
| Страна производитель | Швейцария |
| Назначение материала | Для приклейки и армирования фасадного утеплителя |
| Тип использования | Универсальный |
| Упаковка | Мешок бумажный |
| Фасовка материала (кг) | 25 |
| Витрата суміші | 4,5-5 кг/м2 для приклеювання пінополістиролу |
| Витрата суміші * | 5-7 кг/м2 для приклеювання мінеральної вати |
| Витрата суміші ** | 4-5 кг/м2 для виконання армувального шару |
| Дополнительные характеристики | |
| Минимальная температура выполнения работ | 5 град. |
| Максимальная температура выполнения работ | 30 град. |
| Минимальная температура эксплуатации | -30 град. |
| Максимальная температура эксплуатации | 80 град. |
| Час життя суміші | не менше 2 годин |
| Час коригування | не менше 20 хвилин |
| Міцність на стиск | не менше 8 МПа |
| Адгезія до бетону | не менше 0,75 МПа |
| Адгезія до утеплювача | не менше 0,08 МПа |
| Морозостійкість | 75 циклів |
- Цена: 465,30 ₴


