Кошик
20 відгуків
РАСПРОДАЖА СКЛАДСКИХ ОСТАТКОВВЫГОДНАЯ ЦЕНА

Оптовый центр эффективного строительства

+38 (0432) 57-64-28
+380 (43) 257-64-28
+380 (50) 209-73-91

Міфи про тяжкості керамічної черепиці

Міфи про тяжкості керамічної черепиці

Існує міф про тяжкості керамічної черепиці. Це тільки міф! Кроквяна система для черепичної покрівлі точно така ж, як і для «легких» покрівель — металочерепиці і м'якої черепиці. А вся дерев'яна конструкція навіть легше і простіше, т. к. керамічна черепиця не вимагає повної обшивки дошкою! Крім того, у розрахунках необхідно враховувати снігове навантаження (від 50 до 400 кг/кв. м горизонтальної проекції даху в залежності від регіону будівництва). В результаті розрахунку виявляється, що при черепичної покрівлі, в порівнянні з металевими, потрібно незначне посилення крокв даху — всього на 15-23%.

Еще меньше следует волноваться за состояние стен и фундамента, которые, как правило, имеют достаточный запас прочности и не требуют усиления. Главную нагрузку на фундамент оказывает вес стен с перекрытиями (около 90% для кирпичного двухэтажного дома). Доля черепицы в общей массе дома составляет всего 2-4%, и существенного влияния оказать не может. Следовательно говорить нужно не о весе 1кв. м кровли, а о нагрузке, которую этот 1кв. м может выдержать. И здесь выясняется, что толщина и вес черепицы не недостаток, а преимущество!

Завдяки своїй товщині черепична покрівля не прогинається під вагою (по ній можна ходити з навантаженням до 200 кг), Згладжує перепади температур (тобто відсутнє скупчення конденсату), гасить шум дощу. Завдяки своїй вазі витримує пориви сильного вітру, дає можливість вибіркового кріплення (економія на кріпленні, немає необхідності в свердлінні черепиці!!!).

Різноманітність форм і кольорів дозволяє реалізувати найсміливіші архітектурні рішення і втілювати в реальність творчий задум архітектора і клієнта. Черепичні дахи органічно вписуються в природний ландшафт, доповнюючи та прикрашаючи його. Не дарма багато нові покрівельні матеріали, що виникли на основі металу, бітуму і синтетичних матеріалів, прагнуть до досягнення зовнішньої схожості з натуральною черепицею.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner